Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.07.2018 23:14:44 

Agnes a Cliff  DaChes

     Vítejte na stránce agnes-daches.snadno.eu v sekci Výcvik a hlídání psů

 

      Tuto sekci jsem přidala nově. Momentálně sem doma, nepracuji, "jen" se starám o malé miminko a našeho fousatého Kjuka Cliffa. Máme dvorek, velkou zahradu, stále rekontruujeme, opravujeme a budujeme.
Již dlouhou dobu si přeju mít něco jako Psí hotel. Jsem taková rošku prdlá :o) ale baví mě práce se psi, cvičit s nimi, hrát si, běhat s nimi po louce a mazlit jejich kožíšky.

Moje zkušenosti s hlídáním nejsou zatím velké, ale každý začíná od nuly. Zatím jsem hlídala jen Benjiho, Shiba Inu a 4 Howavarty (2velké a 2 štěňata), ikdyž ty jsme hlídala v jejich prostředí. Vše jsme zvládli a věřím, že i Vy budete spokojeni.

     Jedete na dovolenou a nemáte komu svěřit svého domácího mazlíčk? Tak to zkuste u nás.
Nechte nás se postarat o Vašeho pejska. Nabízíme pro pejsky zvyklé venku prostorný dovrek, kotec s boudou, pro pejsky zvyklé doma, nabízíme možnost ubytování doma v teple.
Co se stravy týče, dodržujeme návyky a krmení psa, na co je zvyklý.

Jsme ochotni i dojíždět k majiteli domu.



Potřebujete pomoci se základním výcvikem, výchovou, chcete se věnovat sportovní kynologii. Tak to zkuste u nás.

 

S pejsky chodíme na procházky, koupeme se v nedaleké řece, hrajeme si s nimi a vždy se k nim chováme s láskou a úctou. Můžeme se pověnovat i výcviku a zajdeme i na nedaleký cvičák.


Pozor, naše kapacita je však omezená - termín je třeba včas domluvit.

 

Odměna za hlídání je vždy na domluvě, podle velikosti hlídaného pejska, podle náročnosti a potřebám, které psík bude potřebovat.

 

 
TOPlist